Skip to content

Porady prawne

Nie masz na razie żadnej sprawy przed sądem, ale chcesz wiedzieć jaka jest Twoja sytuacja?  Może na przykład obawiasz się, iż ktoś może Cię pozwać? Albo dostałeś np. wezwanie do zapłaty albo jakieś pismo z sądu czy urzędu?

Może prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz wiedzieć, czy ustrój majątkowy w Twoim małżeństwie jest właśnie tym, który zabezpiecza interes twojej rodziny, ewentualnie planujesz zawarcie związku małżeńskiego i chcesz wiedzieć, co daje ustanowienie rozdzielności majątkowej?

Chciałbyś sprawy związane z waszym dzieckiem czy podziałem wspólnego majątku załatwić poza sądem – np. w drodze umowy czy ugody? A może… chcesz rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej wspólnie ze swoim mężem czy żoną? Albo już taką działalność prowadzisz? Czy na pewno wiesz, jakie instrumenty prawne masz do dyspozycji i jakie konsekwencje się z tym wiążą?

Myślę, iż będę w stanie rozwiać Twoje wątpliwości i pomogę podjąć Ci dobrą decyzję.

Porady prawne

Zawsze warto wiedzieć, jaka jest Twoja sytuacja i jakie są możliwości działania.

Kancelaria ma siedzibę we Wrocławiu. Spotkanie w kancelarii nie będzie w Twoim przypadku możliwe? Lokalizacja na szczęście nie stanowi obecnie problemu – mogę zaproponować konsultacje online.