Skip to content

Konsultacje online

Mieszkam we Wrocławiu i tu też prowadzę kancelarię adwokacką. Ale fakt, iż kancelaria ma siedzibę we Wrocławiu, nie oznacza jeszcze, iż moja aktywność zawodowa ogranicza się tylko do tego miasta. Dzięki Internetowi i możliwościom, jakie on daje mogę pomagać Klientom nawet jeśli mieszkają w innych częściach Polski. Co więcej: konsultacje w Twojej sprawie prawdopodobnie będą możliwe, nawet jeśli mieszkasz poza granicami Polski.

Masz pytanie? Chcesz opisać swoją sprawę? Na pewno zapoznam się z Twoją wiadomością i zobaczymy co możemy dalej zrobić.

W takiej sytuacji po prostu napisz wiadomość:

katarzyna.skowronska@adwokatura.pl

Jeśli wolisz, możesz też skorzystać z formularza na podstronie kontakt.

Wszystkie informacje pozostają do mojej wiadomości.

Sprawdź jak konsultacje prawne wyglądają w praktyce:

  • Napisz do mnie wiadomość – na mój adres mailowy: katarzyna.skowronska@adwokatura.pl
  • Opisz stan faktyczny, napisz też czy jest obecnie jakaś sprawa w toku przed sądem. To istotne – jeśli tak jest może być konieczność podjęcia określonych działań w ustawowym terminie.
  • Nie martw się tym, iż nie znasz profesjonalnej terminologii – jeśli będzie potrzeba dopytam o konkretne okoliczności i wytłumaczę Ci znaczenie prawniczych terminów.
  • Zapoznam się z treścią otrzymanej wiadomości.
  • W wiadomości zwrotnej otrzymasz dokładną informację w przedmiocie odpłatności za poradę.
  • Płatność dokonywana jest na rachunek bankowy kancelarii.
Konsultacje online
Konsultacje online

Dalsze postępowanie

Oczywiście decyzja, czy skorzystać z usług kancelarii należy tylko do Ciebie. Jest bardzo prawdopodobne, iż poproszę o dalsze informacje, czy przesłanie zeskanowanych dokumentów. To dlatego, iż udzielenie konkretnej porady prawnej może nastąpić tylko po dokładnym ustaleniu stanu faktycznego.

To bardzo istotne – każda sprawa jest inna, a szczegóły, które mogą nie wydawać się istotne, w prawniczej rzeczywistości mogą mieć naprawdę duże znaczenie. Takie dokumenty, o które mogę poprosić to np. wypis aktu notarialnego, umowa, odpis (numer) księgi wieczystej. Jeśli nie wiesz jak pozyskać takie dokumenty – postaram się doradzić także w tej kwestii.

Jeśli taka konsultacja prawna będzie mieć formę rozmowy telefonicznej, otrzymasz ode mnie na adres mailowy podsumowanie rozmowy wraz z podaniem podstawy prawnej.

Pamiętaj, wszystkie informacje, które mi przekazujesz za pośrednictwem formularza czy też pisząc do mnie maila pozostają do mojej wiadomości – niezależnie od tego czy zdecydujesz się skorzystać z porady prawnej.

Mam nadzieję, że będę w stanie Ci pomóc.

Chcesz skonsultować swoją sprawę?

Adres mailowy znajdziesz na podstronie kontakt.

Pamiętaj, iż wszystkie informacje pozostają do mojej wiadomości.