Skip to content

Wartości

Wartości

Profesjonalizm

Prawo bardzo dynamicznie się zmienia dlatego aby być na bieżąco czytam i analizuję przepisy i orzeczenia. Nieustannie się dokształcam – bo lubię się uczyć i pogłębiać posiadaną wiedzę. Aby zapewnić Klientom kompleksową obsługę współpracuję też z notariuszami, doradcami podatkowymi i innymi specjalistami gwarantującymi kompleksową obsługę.

Zaufanie

Pomagam znaleźć rozwiązanie nawet w sytuacjach, które wydają się być bez wyjścia. Rozumiem, jak ważna jest dla Ciebie Twoja sprawa. Wiem, że czasem nawet jej opisanie jest bardzo trudne. Wiem, jak trudne i delikatne są sprawy np. z zakresu prawa rodzinnego.

Rozumiem, co jest dla Ciebie istotne i myślę, iż będę w stanie Ci pomóc. Pytam po to, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązanie. Niezależnie od tego czy przekażesz mi informacje mailem, czy też w bardziej tradycyjny sposób, u mnie są one bezpieczne, nie udostępniam nikomu żadnych danych. 

Wartości
Wartości

Doświadczenie

Prowadzę kancelarię adwokacką od wielu lat, wcześniej – w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej – pracowałam w renomowanych kancelariach we Wrocławiu. Przez ten czas napisałam setki pism procesowych i opinii prawnych.

Skończyłam studia podyplomowe na kilku kierunkach i zdałam egzamin ILEC aby móc świadczyć pomoc prawną także w języku angielskim. Prowadziłam już różnych takich spraw, prawdopodobnie też podobną do Twojej.